KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524664
nr 1352 4664
Leif Jacobsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo. Olja på duk, 196x135 cm
Leif Jacobsson, svensk skulptör född 1959.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:55:20
5/10 19:44:49